Implantáty ve Strašnicích

Zubní implantáty jsou moderní a efektivní způsob nahrazování chybějících zubů. Jedná se o nejlepší fixní náhradu zubu. Nejprve pacienta čeká vyšetření zahrnující CT snímek, který vyhodnotí stav kosti.

Dále je důležité brát v úvahu nedoporučené faktory pro zavedení implantátů, jako jsou:

  • nedostatečná ústní hygiena
  • osoby s těžkým kouřením
  • osoby s nekontrolovaným diabetem
  • špatný zdravotní stav pacienta
  • neadekvátní kostní struktura

Proto je důležité podstoupit před zavedením zubního implantátů důkladnou konzultaci s dentálním odborníkem, který vyhodnotí vhodnost tohoto zákroku pro daného pacienta.

Samotná léčba se skládá ze dvou fází. V první fázi se zavede samotný implantát do kosti (můžete si představit jako hmoždinku). Následuje adekvátní doba pro zahojení a uchycení implantátu. Druhá fáze (po časovém odstupu) se skládá z otisku a zhotovení korunky (viditelné části zubu).

I když se většinou implantáty uchytí v kosti a pacienti s nimi nemají žádné problémy, existuje určité malé procento případů, kdy se implantát neuchytí správně. To může být způsobeno:

  • nedostatečnou kostní tkání
  • neúspěšným hojením kosti po chirurgickém zákroku
  • špatnou péčí o dutinu ústní (špatná úroveň dentální hygieny a ostatních zubů)
  • silné kouření
  • jiné zdravotní problémy

Pokud je pacient zdravý, nekouří, má optimální úroveň dentální hygieny, je riziko, že se implantát nezahojí velmi malé.

V naší klinice zhotovujeme jak jednotlivé implantáty, tak zubní protézy na implantátech all on 4 či all on 6.

Recenze

Doporučuji! Díky obrovské trpělivosti a vlídného přístupu dětské zubní lékařky k synovi, který byl předchozími zubaři označován jako „nespolupracující“, se syn strachu ze zubního ošetření během let zbavil a zuby má v pořádku.

Andrea Boháčová

Ja se musim podelit s prijemou zkusenosti ze dneska. Je mi 20 a u zubare jsem nebyla od svych 14 let minimalne – strach. Vzdy jsem byla nachylna na kazy a kazda navsteva zubare pro me znamenala nejaky zakrok, 2x trhani zubu, nikdy mi anestetika nezabrala tak, aby to vubec nebolelo. Takze jsem samozrejme z dnesni opravy kazu mela strasny strach. Nicmene uplne zbytecny! Pani doktorka postupovala velmi citlive, pockala az anestetika zaberou a pak se pustila do prace. Cely zakrok, bez cekani na zabrani anestetik, trval asi 15 minut, nic jsem necitila a kdyby mi pani zubarka zub vytrhla, ani bych o tom nevedela! Nikdy jsem od zubare nesla tak vysmátá, tuto recenzi pisu pul hodiny po dokonceni zakroku. Ted se jen bavim nad tim, jak mi ujizdi pusa a jsem nadsena z prijemne zkusenosti u zubare. Moc díky 🙂

Rinna

Chodíme sem a je to nejlepší dentální hygiena, kde jsem kdy byli. Ač je to pro nás velká zajížďka, tak se sem vyplatí dojíždět. Slečna hygienistka je úžasná. Dekujeme za péči. Na doporučení sem začala dojíždět i paní tchyně, která přes velký zásah do zubů (opakované opravy) vše chválí a říká ze si to vždy užila 😉 a také moc děkuje.

Nikola Mašatová

Stomatologická ordinace Dr. Smile Strašnice place picture
4.7
Na základě 52 recenzí
powered by Google
Eva F. profile picture
Eva F.
před 6 měsíců
K paní doktorce Marina chodím na doporučení již delší dobu. Je to velmi pečlivá lékařka, empatická, krásná:) Chodí k ní i moje dcera. Jen sestřička paní doktorku stále vyrušuje v práci svým brebentěním, proto ubírám jednu ⭐
Domca D. profile picture
Domca D.
před 7 měsíců
Úžasný přístup a precizní práce 👌🏼 pro tuto kliniku , všechny pracovníky/ce a paní zubařku je 5 hvězd málo . 10/10
Anastasiia K. profile picture
Anastasiia K.
před 8 měsíců
Vždycky jsem spokojená🫶 byla jsem dneska na hygieně u hygienistky Blichárové, moc doporučuju. Je velmi pečlivá a milá✨
Zuzana P. profile picture
Zuzana P.
před 11 měsíců
Nevím jestli nepíšu už druhou recenzi. Ale kdyby šlo dát více hvězd ,tak by si paní doktorka zasloužila i to. Je skvělá,příjemná a tak citlivé chování jsem nikde nezažila.
Renata Z. profile picture
Renata Z.
před 1 rokem
Doporučuji všemi 10. Po nepříjemné zkušenosti u předchozího lékaře jsem dostala tip od Zdravotní pojišťovny a určitě nelituji. Velmi příjemný přístup, vše vysvětleno.
Andrea B. profile picture
Andrea B.
před 2 roky
Doporučuji! Díky obrovské trpělivosti a vlídného přístupu dětské zubní lékařky k synovi, který byl předchozími zubaři označován jako "nespolupracující", se syn strachu ze zubního ošetření během let zbavil a zuby má v pořádku.
Tani S. profile picture
Tani S.
před 2 roky
Příjemné prostředí,doktorka je výborná.
Tomáš O. profile picture
Tomáš O.
před 2 roky
Stále jsem se nedozvěděl výsledky z rentgenu :(.
Stanislava K. profile picture
Stanislava K.
před 2 roky
Naprostá spokojenost ☺️❤️ pan zubař i sestricka naprosto profesionální,vždy jsem se bála k zubari,ale u pana doktora můžete klidně spát a necítíte nic. Konečně mi opravuje zuby někdo,kdo tomu opravdu rozumí. Opravdu maximální spokojenost ❤️
Rinna profile picture
Rinna
před 2 roky
Ja se musim podelit s prijemou zkusenosti ze dneska. Je mi 20 a u zubare jsem nebyla od svych 14 let minimalne - strach. Vzdy jsem byla nachylna na kazy a kazda navsteva zubare pro me znamenala nejaky zakrok, 2x trhani zubu, nikdy mi anestetika nezabrala tak, aby to vubec nebolelo. Takze jsem samozrejme z dnesni opravy kazu mela strasny strach. Nicmene uplne zbytecny! Pani doktorka postupovala velmi citlive, pockala az anestetika zaberou a pak se pustila do prace. Cely zakrok, bez cekani na zabrani anestetik, trval asi 15 minut, nic jsem necitila a kdyby mi pani zubarka zub vytrhla, ani bych o tom nevedela!
Nikdy jsem od zubare nesla tak vysmátá, tuto recenzi pisu pul hodiny po dokonceni zakroku. Ted se jen bavim nad tim, jak mi ujizdi pusa a jsem nadsena z prijemne zkusenosti u zubare.
Moc díky 🙂
Voglerová
Pavel Š. profile picture
Pavel Š.
před 2 roky
Chodil jsem k paní doktorce a bylo to opravdu špatné. Místo výměny plomby vždy řekla, že je potřeba udělat kanálky i když zub nebolel. Kanálky udělala tak, že ze 3 udělaných zubů mě 2 bolí. Při dělání dalších kanálků mi kolem zubu odvrtala plombu a při prvním zkousnutí se zub zlomil až pod dáseň, takže nejde opravit. Při píchnutí injekce mě jehlou řízla do rtu :D. Také mi dělala bílou plombu na trojce, která cca po měsíci začala tmavnout(nekvalitní materiál) Když jsem na to doktorku upozornil, tak řekla, že udělala jen půlku zubu a musí dodělat druhou půlku. Když jsem přišel po půl roce, tak už si to pravděpodobně nepamatovala, protože plombu pouze rozleštila a zub je v pořádku:).Při další návštěvě mi řekla, že je potřeba udělat kanálky v dalších 2 zubech a tak jsem šel do jiné ordinace, kde mi zub pouze zaplombovali a vše je v pořádku.
Nezbývá než poděkovat za totálně zničené zuby a všem radím aby se této ´´lékařce´´ vyhnuli.
I. S. profile picture
I. S.
před 2 roky
Chodíme k panu zubařovi už i s dcerkou a jsme spokojeni, má úžasnou sestřičku, která dělá i dentální hygienu a zubař je šikovný, umí inovativní postupy, např. při lokální anestezii nebolí ani vpich a hlavně pak necitlivost rychle odeznívá, takže většinou už při odchodu se vše vrací do normálu!
Při akutních problémech jsou brzké termíny a mají vyřešené i zástupy s paní zubařkou z ordinace naproti.
Jako bonus hezké prostředí a milá paní recepční, která na zmeškané hovory volá zpět, to také nebývá samozřejmostí.

Pečujte o svůj zářivý úsměv!

Zavolejte nám

Otevírací doba

Po - Pá : 09:00 - 16:00

Napište nám