Informace pro pacienty o podmínkách ošetření a držení záruk

V našem zdravotnickém zařízení vám chceme poskytovat co nejlepší možnou péči, kterou bychom si představovali i sami pro sebe. Standart zajišťovaný zdravotními pojišťovnami je podle našich znalostí a zkušeností nedostatečný a nezajišťuje dlouhodobou funkci, a proto se snažíme uplatňovat takové postupy a ošetření, které jsou na úrovni současných poznatků stomatologie a které mohou z dlouhodobého hlediska obstát a zaručit Vám co nejdelší zdraví Vašich zubů tak, jak je to v daných podmínkách možné.

Nejvýznamnější roli v péči o chrup hraje spolupráce lékaře a pacienta, a především samotná péče pacienta. Většina komplikací v dutině ústní vzniká především z nevhodné hygieny a tím způsobeného zánětu dásní. Proto je nutné primárně zlepšit úroveň ústní hygieny a tento zánět eliminovat. Úroveň hygieny se dá dobře stanovit pomocí tzv. PBI – indexu hodnocení krvácení dásní. Pro dlouhodobou dobrou hygienu je nutné, aby při vyšetření tento index nepřesahoval hodnotu 20. V prvních návštěvách v našem zdravotnickém zařízení proto dojde k úpravě dentální hygieny, instruktáži, výběru správných pomůcek a naučení vhodné čistící techniky. Po absolvování této fáze je možné přistoupit k realizaci léčebného plánu.

Dle platných zákonů České republiky je záruční doba stanovena pouze na zubolékařské výrobky (korunky, můstky, náhrady apod.) v délce 24 měsíců. Na ošetření zubů – plomby, ošetření kanálků, aj.) záruka určena není.

Našim pacientům poskytujeme prodlouženou záruku na ošetření v délce 24 měsíců po provedení práce za splnění následujících podmínek:

  1. Pravidelná docházka na preventivní prohlídku 2x ročně
  2. Pravidelná docházka na dentální hygienu, po dobu léčby pravidelně dle pokynů lékaře či dentální hygienistky, minimálně 2x ročně. Po stabilizaci stavu a ukončení léčby minimálně 1x ročně
  3. Index krvácení dásní nebude nikdy vyšší než 20
  4. Léčba bude provedena podle navrženého léčebného plánu, a to včetně harmonogramu léčby.

 

V případě, že nebude dodržena některá z výše uvedených podmínek, platí zákonná záruka.

Záruka se vztahuje pouze na výrobek vlastní, nevztahuje se na:

  1. Nutnost rozšíření léčby, změnu diagnózy
  2. Prasklé kořeny po léčbě kořenových kanálků
  3. Opotřebení výrobků způsobené jeho obvyklým užíváním
  4. Na vady, které vznikly v důsledcích nesprávného užívání výrobku pacientem, nebo byly jinak způsobeny pacientem či vnějšími okolnostmi (úraz apod.)
  5. Pokud došlo k úpravě zubolékařského výkonu nebo výrobku v době záruky v jiné zubní ordinace než v našem zdravotnickém zařízení, případně v jiné zubní laboratoři.
  6. Pokud výrobek přestane odpovídat zdravotnímu stavu jen proto, že se zdravotní stav pacienta změnil.

Recenze

Doporučuji! Díky obrovské trpělivosti a vlídného přístupu dětské zubní lékařky k synovi, který byl předchozími zubaři označován jako „nespolupracující“, se syn strachu ze zubního ošetření během let zbavil a zuby má v pořádku.

Andrea Boháčová

Ja se musim podelit s prijemou zkusenosti ze dneska. Je mi 20 a u zubare jsem nebyla od svych 14 let minimalne – strach. Vzdy jsem byla nachylna na kazy a kazda navsteva zubare pro me znamenala nejaky zakrok, 2x trhani zubu, nikdy mi anestetika nezabrala tak, aby to vubec nebolelo. Takze jsem samozrejme z dnesni opravy kazu mela strasny strach. Nicmene uplne zbytecny! Pani doktorka postupovala velmi citlive, pockala az anestetika zaberou a pak se pustila do prace. Cely zakrok, bez cekani na zabrani anestetik, trval asi 15 minut, nic jsem necitila a kdyby mi pani zubarka zub vytrhla, ani bych o tom nevedela! Nikdy jsem od zubare nesla tak vysmátá, tuto recenzi pisu pul hodiny po dokonceni zakroku. Ted se jen bavim nad tim, jak mi ujizdi pusa a jsem nadsena z prijemne zkusenosti u zubare. Moc díky 🙂

Rinna

Chodíme sem a je to nejlepší dentální hygiena, kde jsem kdy byli. Ač je to pro nás velká zajížďka, tak se sem vyplatí dojíždět. Slečna hygienistka je úžasná. Dekujeme za péči. Na doporučení sem začala dojíždět i paní tchyně, která přes velký zásah do zubů (opakované opravy) vše chválí a říká ze si to vždy užila 😉 a také moc děkuje.

Nikola Mašatová

Stomatologická ordinace Dr. Smile Strašnice place picture
4.7
Na základě 52 recenzí
powered by Google
Eva Florianova profile picture
Eva Florianova
před 6 měsíců
K paní doktorce Marina chodím na doporučení již delší dobu. Je to velmi pečlivá lékařka, empatická, krásná:) Chodí k ní i moje dcera. Jen sestřička paní doktorku stále vyrušuje v práci svým brebentěním, proto ubírám jednu ⭐
Domca Dostál profile picture
Domca Dostál
před 7 měsíců
Úžasný přístup a precizní práce 👌🏼 pro tuto kliniku , všechny pracovníky/ce a paní zubařku je 5 hvězd málo . 10/10
Anastasiia Khokhlova profile picture
Anastasiia Khokhlova
před 8 měsíců
Vždycky jsem spokojená🫶 byla jsem dneska na hygieně u hygienistky Blichárové, moc doporučuju. Je velmi pečlivá a milá✨
Zuzana Pokorna profile picture
Zuzana Pokorna
před 11 měsíců
Nevím jestli nepíšu už druhou recenzi. Ale kdyby šlo dát více hvězd ,tak by si paní doktorka zasloužila i to. Je skvělá,příjemná a tak citlivé chování jsem nikde nezažila.
Renata Zradičková profile picture
Renata Zradičková
před 1 rokem
Doporučuji všemi 10. Po nepříjemné zkušenosti u předchozího lékaře jsem dostala tip od Zdravotní pojišťovny a určitě nelituji. Velmi příjemný přístup, vše vysvětleno.
Timea Debnárová profile picture
Timea Debnárová
před 2 roky
Andrea Boháčová profile picture
Andrea Boháčová
před 2 roky
Doporučuji! Díky obrovské trpělivosti a vlídného přístupu dětské zubní lékařky k synovi, který byl předchozími zubaři označován jako "nespolupracující", se syn strachu ze zubního ošetření během let zbavil a zuby má v pořádku.
Tani Sa profile picture
Tani Sa
před 2 roky
Příjemné prostředí,doktorka je výborná.
Tomáš Oberhuber profile picture
Tomáš Oberhuber
před 2 roky
Stále jsem se nedozvěděl výsledky z rentgenu :(.
Naprostá spokojenost ☺️❤️ pan zubař i sestricka naprosto profesionální,vždy jsem se bála k zubari,ale u pana doktora můžete klidně spát a necítíte nic. Konečně mi opravuje zuby někdo,kdo tomu opravdu rozumí. Opravdu maximální spokojenost ❤️
Rinna profile picture
Rinna
před 2 roky
Ja se musim podelit s prijemou zkusenosti ze dneska. Je mi 20 a u zubare jsem nebyla od svych 14 let minimalne - strach. Vzdy jsem byla nachylna na kazy a kazda navsteva zubare pro me znamenala nejaky zakrok, 2x trhani zubu, nikdy mi anestetika nezabrala tak, aby to vubec nebolelo. Takze jsem samozrejme z dnesni opravy kazu mela strasny strach. Nicmene uplne zbytecny! Pani doktorka postupovala velmi citlive, pockala az anestetika zaberou a pak se pustila do prace. Cely zakrok, bez cekani na zabrani anestetik, trval asi 15 minut, nic jsem necitila a kdyby mi pani zubarka zub vytrhla, ani bych o tom nevedela!
Nikdy jsem od zubare nesla tak vysmátá, tuto recenzi pisu pul hodiny po dokonceni zakroku. Ted se jen bavim nad tim, jak mi ujizdi pusa a jsem nadsena z prijemne zkusenosti u zubare.
Moc díky 🙂
Voglerová
Pavel Šidlo profile picture
Pavel Šidlo
před 2 roky
Chodil jsem k paní doktorce a bylo to opravdu špatné. Místo výměny plomby vždy řekla, že je potřeba udělat kanálky i když zub nebolel. Kanálky udělala tak, že ze 3 udělaných zubů mě 2 bolí. Při dělání dalších kanálků mi kolem zubu odvrtala plombu a při prvním zkousnutí se zub zlomil až pod dáseň, takže nejde opravit. Při píchnutí injekce mě jehlou řízla do rtu :D. Také mi dělala bílou plombu na trojce, která cca po měsíci začala tmavnout(nekvalitní materiál) Když jsem na to doktorku upozornil, tak řekla, že udělala jen půlku zubu a musí dodělat druhou půlku. Když jsem přišel po půl roce, tak už si to pravděpodobně nepamatovala, protože plombu pouze rozleštila a zub je v pořádku:).Při další návštěvě mi řekla, že je potřeba udělat kanálky v dalších 2 zubech a tak jsem šel do jiné ordinace, kde mi zub pouze zaplombovali a vše je v pořádku.
Nezbývá než poděkovat za totálně zničené zuby a všem radím aby se této ´´lékařce´´ vyhnuli.
I. Svatoňová profile picture
I. Svatoňová
před 2 roky
Chodíme k panu zubařovi už i s dcerkou a jsme spokojeni, má úžasnou sestřičku, která dělá i dentální hygienu a zubař je šikovný, umí inovativní postupy, např. při lokální anestezii nebolí ani vpich a hlavně pak necitlivost rychle odeznívá, takže většinou už při odchodu se vše vrací do normálu!
Při akutních problémech jsou brzké termíny a mají vyřešené i zástupy s paní zubařkou z ordinace naproti.
Jako bonus hezké prostředí a milá paní recepční, která na zmeškané hovory volá zpět, to také nebývá samozřejmostí.

Pečujte o svůj zářivý úsměv!

Zavolejte nám

Otevírací doba

Po - Pá : 09:00 - 16:00

Napište nám